Podporují mě

Romana volím, protože je to jistota. Prostě záruka toho, že politika se dá dělat i slušně. Je to "C"elej chlap. Drží slovo, má přehled a úžasný charisma. Jasná volba.
Lada Usnulová-Kozlíková, česká olympionička
Podporuji Romana Celého, protože má tah na bránu a pro svůj kraj skutečně dobře pracuje. Proto vás chci vyzvat, abyste šli k volbám a podpořili ho. Budete mít skvělého zástupce na kraji!
Tomáš Zdechovský, europoslanec
Naše zem a společnost potřebuje více takových politiků, jako je Roman Celý. Jeho práce má jasné výsledky, neslibuje, ale navrhuje řešení a dotahuje věci do konce. Díky, jen tak dál.
Marian Jurečka, ministr zemědělství a 1. místopředseda KDU-ČSL
KDU-ČSL se za poslední dobu změnila k lepšímu, a to i díky takovým lidem, jako je Roman Celý. Za dobu své existence jak v komunální, tak i krajské politice jasně ukázal, že umí řešit problémy a pomoci tam, kde je třeba.
Pavel Bělobrádek, vicepremiér a předseda KDU-ČSL
Romana znám už od dětství, už jako malý měl zájem o všechno, co se děje v jeho okolí. Velmi dlouho se také znám i s celou jeho rodinou a jeho 5 dětmi, které má se svojí ženou Janou.
zastává křesťanské životní zásady a tradiční lidské hodnoty. Po dlouhá léta pomáhal lidem ve svém rodném Vyškově, kde si dobře vedl jako komunální politik v pozici místostarosty. Má moji důvěru a podporu.
Marie Pachtová, držitelka čestného občanství města Vyškova za uchovávání tradic a folkloru
Romana Celého považuji za zkušeného a úspěšného komunálního politika, který má všechny důležité předpoklady pro to, aby stál v čele Jihomoravského kraje. Je patriot, umí komunikovat, má rád lidi, plní své sliby‎. Velmi si cením jeho profesního zajmu o trojgenerační rodinu a o sociální oblast. 
Mgr. Jiří Mihola, Ph.D., místopředseda KDU-ČSL
Romana Celého podporuji, protože je pro mě správným vzorem. Pracuji s nastávajícími maminkami a rodinami více než 10 let a cítím, jak důležité jsou zdravé rodinné vazby. Roman Celý se svými 5 dětmi, které se svou ženou vychovává, je tím pravým mužem a člověkem, kterého bych ráda měla za hejtmana.
Majka Staňková, zakladatelka centra pro těhotné a rodinu Majka, iniciátorka Světového dne těhotenství 7. 5.
Romana Celého znám dlouhou dobu a velmi oceňuji, že i po řadě let strávených v politice neslevil ze svých zásad a aktivně podporuje rodinnou politiku v kraji. Jako náměstek hejtmana Jihomoravského kraje přispívá také k rozvoji vědy a transferu nových objevů do praxe. Díky tomuto úsilí se jižní Morava stala jedním z nejvíce rostoucích regionů v oblasti nových technologií. Držím mu pěsti!
RNDr. Petr Ryšávka, vývojový pracovník a zakladatel Pharmaceutical Biotechnology s.r.o.